Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Koks lietuvio (lietuvės) paveikslas kuriamas įvairių laikotarpių literatūroje?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Koks lietuvio paveikslas kuriamas įvairių laikotarpių literatūroje? Trumpas aprašymas: Įvairių laikotarpių literatūra atskleidžia pačių įvairiausių aspektų. Šiuo atveju – tai tikrasis lietuvių paveikslas. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairių laikotarpių literatūriniais kūriniais, jų idėjomis ir juose vaizduojamais herojais, plačiau kalbama apie tai, koks lietuvių paveikslas yra ir su kokiomis savybėmis jis glaudžiausiai yra susijęs. Ilgas aprašymas: Įvairių laikotarpių literatūra – tai tų laikotarpių, kada buvo parašyti kūriniai, kasdienybės bei to meto tendencijų atspindžiai, parodantys, koks vyravo požiūris bei kokias tendencijas palaikė visuomenė. Tad įvairiais laikotarpiais pasirodžiusi literatūra yra tarsi laiko mašina, kuri gali skaitytoją nugabenti į bet kokį laikmetį bei suteikti informacijos apie tą laikotarpį. Šiuo atveju įvairių laikotarpių literatūra gali padėti pamatyti, kokie buvo lietuviai įvairiais laikotarpiais. Tai gali būti lietuviai arba lietuvės – neturi didelės reikšmės. Svarbiausia, kad įvairių laikotarpių literatūroje gali atsiskleisti itin spalvingos, tradicinės lietuvių charakteristikos ar gyvenimo atspindžiai. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje, analizuojant įvairių laikotarpių literatūros kūrinius, renkamasi išsamiai analizuoti, kokia yra tuose kūriniuose atskleidžiama personažų pateiktis, esminiai bruožai ir kt. aspektai, galintys padėti geriau suvokti, koks lietuvio ar lietuvės paveikslas buvo matomas būtent tada, kai buvo rašomas literatūros kūrinys. Tokius lietuvių paveikslus išanalizavus, būtent dėl šio kalbėjimo pavyzdžio, galima pamatyti išsamesnį lietuvių mentaliteto, kultūros, tradicijų bei suvokimo braižą, supažindinantį šiuolaikinį skaitytoją su įvairių laikotarpių tradiciniais lietuvių paveikslais. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!