Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Laisvė – tai daug kam žinomas, labai gražus ir labai dažnai akcentuojamas žodis. Tačiau jis ne tik gražus. Žodis „laisvė“ taip pat turi labai prasmingą reikšmę, kuri apibrėžia žmonių suvokimą apie tikrąjį kasdienį gyvenimą, kokio norėtųsi, kokio reikėtų siekti net jeigu ir netenka susidurti su didelėmis negandomis. Laisvės sampratą ypač gerai žino lietuviai, kurie daugelį amžių patyrę įvairias negandas, daug kartų prarado laisvę. Tačiau kiekvienas tų kartų padėjo lietuvių tautai įsisavinti tikrosios laisvės sampratą bei jos reikšmę žmogaus gyvenime. Tai reiškia, kad lietuviai ne kartą gynę savo tautinį tapatumą ir tai, kas jiems nuo seno brangu, kas buvo ginta nuo priešų, tapo laisvės simboliais, kuriuos privalu saugoti. Taigi laisvės samprata iki šių dienų yra labai aktuali. Jos apibrėžimų pateikiama daugelyje literatūros kūrinių, kuriuose rašytojai vienaip ar kitaip ją liaupsina. Todėl šiame dešimtos klasės kalbos pavyzdyje remiantis literatūriniais kūriniais apibrėžiama, kokia laisvės samprata matoma kūriniuose, kokia jos reikšmė.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.