Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Lietuvio paveikslas lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių tauta yra patyrusi daug skaudžių išgyvenimų per visą egzistavimo laikotarpį – karus, badus, kovą dėl šalies. Todėl lietuvių tauta turi unikalų ir tik jai būdingą mentalitetą, kuriam įtakos turėjo Lietuvos istorija. Dažniausiai literatūroje yra pabrėžiamas lietuvio ryšys su gamta, iškeliamas lietuvio darbštumas, stiprybė. Vis dėlto literatūroje dažnai pabrėžiamas ir lietuvio pasyvumas, ryžto stoka. Šiame darbe yra analizuojamas lietuvio paveikslas pasirinktuose kūriniuose. Ilgas aprašymas: Lietuvių literatūra – tai unikalus lietuvių kūrėjų palikimas ateities kartoms, kurios iš šių rašytinių šaltinių galės geriau suvokti lietuviškąją kultūrą ir kitus su lietuvybe susijusius aspektus. Tad iš lietuvių literatūros kūrinių galima sužinoti labai daug niuansų apie lietuviškąsias tradicijas, kultūrą ir viską, kas susiję su lietuviais. Tačiau pats svarbiausias aspektas šiuo atveju – tai lietuvio paveikslas. Būtent iš lietuvių literatūros kūrinių galima suprasti, koks yra tipinis lietuvis bei kokie charakteristikos bruožai jam priklauso. Svarbiausia, jog iš lietuvių literatūros kūrinių galima pamatyti, jog lietuvio paveikslas nėra susijęs su vien santūrumu, ramumu. Lietuvis yra kur kas spalvingesnė asmenybė, o būtent tai gali pagrįsti lietuvių sukurta literatūra. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais bei juose atvaizduojamais lietuviais personažais, argumentuotai aptariama, koks dažniausiai lietuvio paveikslas pasirodo kūriniuose, kokie lietuviui charakteristikos bruožai priklauso bei kuo toks lietuvio paveikslas, atvaizduojamas lietuvių literatūros kūriniuose yra ypatingas bei netgi, galima sakyti, individualus, nepakeičiamas ir unikalus.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!