Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Meilė lietuvių literatūroje.  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Meilė yra sudėtingas jausmas, kurį išgyvena kiekvienas žmogus. Meilė įsiliepsnoja tarp dviejų žmonių – kartais ji baigiasi laimingai dviejų žmonių sąjunga ar santuoka, o kitais kartais ji baigiasi tragiškai. Būtent todėl meilė yra paslaptingas ir sunkiai žmogui suvokiamas jausmas, taip mėgstamas ir dažnai nagrinėjamas įvairių pasaulio rašytojų. Kiekvienos šalies literatūroje yra daugybė kūrinių, skirtų būtent analizuoti meilės temai. Ne išimtis ir lietuvių literatūra – joje pilna įvairių darbų, susijusių su meilės tema. Ilgas aprašymas: Meilė – tai vienas dažniausių, tačiau sykiu vienas unikaliausių jausmų pasaulyje, kuris yra familiarus praktiškai kiekvienam žmogui. Nepaisant to, kad daugelis žmonių simpatiją ir šiltus jausmus kitam žmogui maišo su meile, vis tik, meilės suvokimą kiekvienas turi labai skirtingą ir individualų. Būtent todėl meilę galima vadinti labai įvairialypiu jausmu, kuris sukelia pačių įvairiausių patirčių. Vienos tų meilės sukeltų patirčių gali būti labai teigiamos ir džiaugsmingos, kitos – gali būti labai negatyvios ir liūdnos. Bet kokiu atveju, meilės jausmas kiekvieną žmogų veikia savaip. Bet net ir tokiu atveju meilė išlieka labai svarbia kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi. Būtent todėl taip dažnai meilės jausmas yra interpretuojamas įvairiuose kūriniuose. Apie meilę dainuojama, kalbama ir svarbiausia – rašoma. Todėl, pavyzdžiui, lietuvių literatūroje yra gausu kūrinių apie meilę ir meilės sukeliamus potyrius. Iš literatūrinių kūrinių galima geriau suvokti, kokia yra tikroji meilės samprata. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais lietuvių literatūros kūriniais, argumentuotai pateikiama, kaip meilė atvaizduojama lietuvių literatūros kūriniuose.

  Klasė: 12 klasė Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  13 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!