Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Motinos paveikslas lietuvių literatūroje. (2)  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Trumpas aprašymas: Lietuvių literatūroje galima rasti pačių įvairiausių žmonių charakteristikų, kurios gali būti interpretuojamos pačiais įvairiausiais būdais. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje pats svarbiausias nagrinėjimo objektas – tai motinos paveikslas. Kaip ir kokiais principais jis atsiskleidžia lietuvių literatūroje, argumentuotai pasakojama šiame kalbėjimo pavyzdyje. Ilgas aprašymas: Motinos vaidmuo ir būtis yra ypatingai svarbi pasaulyje. Kodėl taip yra? Atsakymas yra labai paprastas ir aiškus. Motina – tai išleidžianti į pasaulį naują gyvybę moteris. Motina – tai gyvybės ir moteriškumo įsikūnijimas. Todėl motina yra svarbi kiekvienam, nepriklausomai nuo to, kokia ji bebūtų. Turima omenyje tai, kad nors motina tradiciškai yra suvokiama, kaip švelni ir rūpestinga asmenybė, vis tik, motinos paveikslų būna pačių įvairiausių, ypač lietuvių literatūros kūriniuose. Juk, pavyzdžiui, motina gali būti ypač šilta, nuoširdi, besirūpinanti. Tačiau kartais motina gali būti ir neapdairi, nesėkminga. Tai leidžia suprasti, kad motiną galima pamatyti visokią ir jos paveikslą taip pat galima piešti labai įvairiai. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje aptariami dažniausi pavyzdžiai ir atvejai, kuriuose yra vaizduojama motina. Tuo remiantis, argumentuotai pateikiama, koks motinos paveikslas atsiskleidžia lietuvių literatūros kūriniuose. Sykiu pateikiama, kuo toks motinos paveikslas yra reikšmingas. Tai leidžia geriau pažinti motinas ne tik kaip gyvybės skleidėjas, tačiau ir kaip asmenybes, kurios taip pat turi savitą charakterį bei mąstymą. Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus: išplėstinį planą; skaidres; galimus egzaminavimo klausimus. Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus. Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!