Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Žmonės tiki, kad gyventi dėl savęs yra labai svarbu. Tik pats žmogus dažniausiai yra atsakingas už savo gyvenimo tėkmę bei kokių rezultatų jis pasiekia savo gyvenimo eigoje. Tik jo padaryti sprendimai užtikrina jo kasdienes sėkmes, vargus bei džiaugsmus. Todėl gyvenimas sau yra laikomas savo gyvenimo dėliojimu. Tačiau kai kurie žmonės linkę manyti, jog gyvenimas sau, rūpinantis tik savimi yra labai egoistiškas sprendimas. Todėl teigiama, kad norint gyventi sau – reikia gyventi kitiems. Ši idėja susijusi su altruistinėmis pažiūromis, kai aukojimasis dėl kitų tampa žmogaus gyvenimo pagrindu, besiaukojančiajam suteikiančiu kilnumo ir netgi prasmės. Taigi šiame dešimtos klasės kalbos pavyzdyje išsamiai aptariama idėja, jog norint gyventi sau – reiškia gyventi kitiems. Remiantis įvairiais tekstais, išskiriama gyvenimo sau ir gyvenimo kitiems prasmė, aptariamos herojų patirtys ir išgyvenimai susiję su gyvenimu kitiems. Išskiriama, kuo gyvenimas kitiems prasmingas ir naudingas ne tik gyvenančiam dėl kitų, bet ir tiems, dėl kurių gyvenama.
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.