Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Vyro paveikslas lietuvių literatūroje. Kalbėjimas apie vyro paveikslą lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Vyrai – tai asmenybės, kurios jau nuo pat seniausių laikų yra gretinamos su didingumu, stiprybe, karingumu ir kitais ryškiais vyriškumą įprasminančiais aspektais. Tad šioje kalboje daugiausia dėmesio skiriama vyrų paveikslams, aprašytiems lietuvių literatūroje, iš kurios daromos detalios išvados, koks vyro paveikslas dominuoja lietuvių literatūroje ir kuo jis yra ypatingas bei svarbus.

Ilgas aprašymas:

Vyrai – tai žmonės, kurie jau nuo pat seniausių laikų yra gretinami su didingumu, stiprybe, karingumu ir kitais įvairiais ryškiais vyriškumą įprasminančiais aspektais. Todėl vyras dažniausiai yra įsivaizduojamas kaip stiprus ir jokių gyvenimo negandų nebijantis žmogus. Tačiau, vis tik, vyras gali būti ir kitoks. Vyrui gali priklausyti labai daug kitokių bruožų, kurie gali papildyti arba visiškai koreguoti vyro įvaizdį ir paveikslą. Tad į vyrą visur žvelgiama įvairiai. Kultūroje vyrui tinka tradicinis vyro įsivaizdavimas. Tačiau įdomu, kaip vyras yra atvaizduojamas būtent lietuvių literatūros kūriniuose – ar vyras literatūroje išlieka karingas, stiprus, drąsus ir nieko nebijantis? Galbūt vyras lietuvių literatūros kūriniuose parodo ir šiek tiek jautrumo? Į visus šiuos ir panašius klausimus yra atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, išskiriant dažniausiai lietuvių literatūros kūriniuose pasitaikančius ir išryškėjančius vyrų paveikslo bruožus. Todėl kalbėjimo pavyzdyje išskiriamas vyro paveikslas, kuris dažniausiai matomas lietuvių literatūroje. Tokia pateiktis leidžia geriau suprasti, koks lietuvių atžvilgiu būna vyras.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 11-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?