Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
XX a. literatūrą daugelis žino, kaip katastrofų literatūrą, kurioje akcentuojamos didžiausios to meto negandos – karai, okupacijos, tremtys, mirtinos epidemijos ir kt. Kiekvienas svarbių XX a. istorinių įvykių, nulėmusių jo žiaurumą ir katastrofiškumą, tapo XX a. literatūros simboliu, neatsiejamu ženklu. Tačiau šie kūriniai svarbūs ne vien dėl to, kad liudija svarbiausius to meto įvykius. Kiekvienas skaitęs tokius kūrinius gali pastebėti, jog juose dažniausiai didžiausias dėmesys skiriamas ne pačiai ribinei situacijai ar jos eigai aprašyti. Literatūros kūrėjai XX a. katastrofų literatūroje daugiausiai dėmesio skiria žmonių, gyvenusių tose situacijose, aprašymams, jausmų ir veiksmų analizei. Taigi XX a. literatūroje žmogaus elgseną ribinėse situacijose galima vadinti vienu iš pagrindinių aspektų. Todėl šiame dvyliktos klasės kalbos pavyzdyje yra pagrindžiama ši idėja. Jai pagrįsti, aptariami svarbiausi XX a. literatūros kūriniai, išskiriama, kaip analizuojama žmonių elgsena, kuo ji svarbi ir reikšminga.
Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.