Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 11-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂
Aprašymas:
Šiame darbe nagrinėjama, tema, kurių mano skaitytų knygų veikėjų poelgius sunku suprasti? Remiamasi net trimis autoriais ir jų knygomis, atspindimos esminės kūriniųproblemos. Darbe naudotos knygos yra I. Meras „Lygiosios trunka akimirka“ V. Goldingas „Musių valdovas“ Sofoklis „Antigonė“. Darbe yra aprašomi ne tik kūriniai, jų pagrindiniai veikėjai, bet ir naudojamos citatos iš kūrinių, aprašomi autoriai, paminimi svarbiausi faktai apie kūrinį. Noras suprasti kitą yra didelis siekis, kurio siekia kiekvienas, pradedant nuo bendravimo, baigiant ties darbais, bet ne visada mums pavyksta suprasti kitą. Kodėl sunku suprasti kitą? Gal mes nesistengiame suprasti? Viena iš priežasčių kodėl mums sunku suprasti kitus, tai dėl savo vidinio pasaulio, kurį mes susikuriame, ir vėliau kitų net netoleruojame, net nebandome suprasti, nenorime, nesistengiame. Nėra taip paprasta suprasti kito žmogaus norus, jausmus, tai, ką jis nori pasakyti ar parodyti, suprasti kaip jis nori pasielgti. Taigi, kokius veikėjų poelgius sunku suprasti?
Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:
Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.
Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.