Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Laimės paieškos lietuvių literatūroje. Kalbėjimas apie laimės paieškas lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Asmeninės laimės paieškos lietuvių literatūroje.

Trumpas aprašymas:

Kalbos temoje ,,Laimės paieškos lietuvių literatūroje“ išsamiai analizuojama laimės siekiamybė, keliamas klausimas, ar apskritai žmogus gali būti laimingas, ypač jei yra mąstantis arba gyvenantis svetimoje erdvėje. 

Ilgas aprašymas:

Laimė – tai didžiausia žmonių gyvenimo siekiamybė. Laimę galima identifikuoti įvairiai, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus požiūrio ar poreikių gyvenime. Tačiau dažniausiai laimės subjektas yra reprezentuojamas, kaip pilnavertiškumo jausmas, kaip džiaugsmas, kaip ramybė ar daugelis kitų gana abstrakčių jausmų, kuriuos gali pajausti žmogus, patirdamas laimę. Taigi, akivaizdu, kad kiekvienas žmogus laimės ieško. Dažnai šios laimės paieškos trunka ilgai, kadangi surasti laimei kartais reikia labai daug pastangų, labai daug darbo ir svarbiausia – pereiti daug gyvenimo išbandymų. Kiekviena gyvenimo patirtis žmogaus gyvenimo laimės paieškas daro vis trumpesnes, vis tikslingesnes, galinčias priversti žmogų prie šio laimės suradimo tikslo. Tad dažnai apie tai, kaip žmogus ieško laimės, kokius iššūkius žmogui renka patirti surandant laimę, kalbama lietuvių literatūros kūriniuose. Lietuvių literatūroje dažnai reprezentuojama, kuo ši laimė žmogui svarbi ir apskritai kodėl žmogus užsiima laimės paieškomis, kokio peno žmogui tai duoda. Taigi šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai aptariama, kaip laimės paieškos aprašomos lietuvių literatūros kūriniuose.

Kartu su kalbėjimu galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 2 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?