Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Pasaulio sukūrimo aiškinimas antikinėje ir viduramžių literatūroje. – 10 klasės (PUPP)

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Aprašymas:

Pasaulio sukūrimas – tai yra tikrai, be jokios abejonės, vienas dažniausiai aptariamų ir apmąstomų aspektų. Taip yra todėl, jog savaime suprantama, kad niekas nežino ir nematė, kaip mus supantis pasaulis susikūrė, kaip viskas iš tiesų vyko pradžioje. Juk pasaulio atsiradimas įvyko prieš milijardus metų. Todėl apie šį visiems įdomų ir dažnai aptariamą pasaulio sukūrimą per daug amžių yra atsiradę begalės pasakojimų, mitų ir kitokio pobūdžio istorijų, kuriose aiškinamas pasaulio sukūrimas. Kiekvienas tokių pasakojimų yra savaip unikalus, prasmingas, bet ir atspindintis krašto ar laikotarpio, kur ar kada buvo sugalvotas tas mitas apie pasaulio sukūrimą. Taigi šiame dešimtos klasės kalbėjimo pavyzdyje yra išsamiai pateikiama, kaip aiškinamas pasaulio sukūrimo mitas garsiuoju Antikos laikotarpiu bei kaip pasaulio sukūrimas yra aiškinamas Viduramžių laikotarpiu. Tai leidžia pamatyti, kuo skyrėsi ar kuo buvo panašus Antikos bei Viduramžių pasaulio suvokimas bei kokias išvadas iš tokių pasaulio sukūrimo pasakojimų būtų galima išryškinti.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti išplėstinį planą,  skaidres ir  galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti kalbėjimą“ ir pasirinkite norimus priedus.  Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą, jei  Jūsų mokykla jau užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo kalbėjimo parašymui.


  • Kategorija: 10 klasė (PUPP)
  • Apimtis: 750 žodžiai
  • Kalbėjimo trukmė: Nuo 5 iki 7 minučių
  • Informaciniai šaltiniai: Yra
  • Kalbėjimo planas: Yra
  • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
  • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
  • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
  • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?