Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2019

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 9-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂 Pasirinkite Jūs dominančią potemę ir atsisiųskite lietuvių kalbos mokomąjį kalbėjimą per 5 minutes! Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Su kokiais iššūkiais susiduria žmogus? – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmogaus gyvenimas – įvairiaspalvis. Todėl, akivaizdu, kad žmogaus gyvenime apstu visko. Na, o tas viskas, tai daugiausiai iššūkiai. Todėl šiame kalbėjimo pavyzdyje yra argumentuotai pateikiama bei analizuojama, su kokiais iššūkiais paprastai susiduria žmogus gyvendamas bei kokios apskritai reikšmės tie iššūkiai žmogui turi.

Ilgas aprašymas:

Žmogaus gyvenimas yra ypatingai sudėtingas. Šis sudėtingumas žmogui yra regimas jau nuo pat mažų dienų. Taip yra todėl, kad tik įžengęs į šį pasaulį žmogus, pradėdamas susipažinti su jį supančia aplinka ir pradėdamas formuotis, kaip asmenybė, patiria daug sunkumų – gyvenimo išbandymų – kurie veda žmogų link savęs pažinimo bei link darnaus ir ramaus gyvenimo. Daugelis iššūkius gyvenime traktuoja, kaip vieną iš negatyviausių aspektų, nes iššūkiams reikalinga drąsa, ryžtas, stipri vidinė laikysena. Tačiau toks mąstymas, tikėtina, kad yra klaidingas, kadangi kiekvienas žmogaus gyvenimo iššūkis – tai tarpinė stotelė link geresnio gyvenimo. Juk paprastai norint ką nors svarbaus pasiekti, reikalinga įdėti labai daug darbo. Tad taip yra ir su iššūkių pasirodymu žmogaus gyvenime. Šių iššūkių, atsirandančių žmogaus gyvenime, vis tik, yra pačių įvairiausių ir kiekvienas tų iššūkių daugiau ar mažiau veikia žmogų. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros kūriniais, argumentuotai atsakoma į klausimą – su kokiais iššūkiais susiduria žmogus?

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
4 (80%) 3 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 9-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?