Jūsų patogumui paruošėm supaprastintą paiešką. Įrašykite raktinį žodį ir raskite sau tinkantį kalbėjimą, pastraipą, rašytoją. Sąrašas atsiras suvedus nors vieną raktažodį:

Kalbėjimo potemės 2020

Konsultuojame ir rašome pavyzdinius, mokomuosius kalbėjimus jau 10-us metus, todėl galite pasikliauti mumis! 🙂  Jei kalbėjimas Jūsų mokyklai jau užimtas, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą naujo pavyzdinio kalbėjimo parašymui 🙂

Žmogiškumo tema lietuvių literatūroje. – 12 klasės (VBE) kalbėjimas

potemes nuotrauka
potemes nuotrauka
potemes nuotrauka

Trumpas aprašymas:

Žmogiškumo tema literatūroje – tai viena iš daugelio plėtojamų temų lietuvių literatūroje. Žvelgiant į atitinkamus kūrinius, matoma, kad žmogiškumas gali būti įvairialypis, tad šiame kalbėjimo pavyzdyje kiek plačiau žvelgiama ir argumentuotai pasakojama tai, kaip žmogiškumo aspektas akcentuojamas kūriniuose.

Ilgas aprašymas:

Lietuvių literatūra dažniausiai pateikia aibę temų. Kiekviena jų yra labai aktuali žmogui. Būtent todėl kaip viena aktualiausių temų lietuvių literatūros kūriniuose dažniausiai yra išskiriama būtent žmogiškumo tema. Žmogiškumą galima suvokti, kaip labai platų aspektą. Tačiau pagal įvairius šaltinius žmogiškumu galima laikyti tam tikrą svarbią moralinę žmogaus savybę, susijusią su humanizmo idėjomis. Sykiu savaime suprantama, kad žmogiškumo negalima išmokti. Taigi žmogiškumas yra įgimta savybė. Tad žvelgiant į žmogiškumui būdingus bruožus, tampa savaime aišku, kad žmogiškumas daugiau ar mažiau vyrauja kiekvieno žmogaus gyvenime ir apskritai, ypač šiais laikais, kada žmogiškumo apraiškos yra vis retesnės, apie žmogiškumą šnekėti yra ypatingai svarbu. Kalbėjimas apie žmogiškumą ir būtent žmogiškumo temos plėtojimas literatūriniuose kūriniuose suteikia žmonėms daugiau minčių apie šį objektą bei leidžia geriau suvokti žmogiškumo procesus. Lietuvių literatūroje apie žmogiškumą kalbama išsamiai žmogiškumo apraiškas perteikiant per įvairių literatūros personažų gyvenimus ir gyvenimo peripetijas. Tad šiame kalbėjimo pavyzdyje argumentuotai pateikiama, kokiais principais yra plėtojama žmogiškumo tema lietuvių literatūros kūriniuose.

Prie kiekvieno kalbėjimo galėsite įsigyti šiuos priedus:

 • išplėstinį planą;
 • skaidres;
 • galimus egzaminavimo klausimus.

Spauskite „Atsisiųsti“ ir pasirinkite norimus priedus.

Patikrinkite ar nesiuntėm šio kalbėjimo į Jūsų mokyklą. Jeigu Jūsų mokykla jau yra užimta, parašykite mums el. paštu Potemes.lt@gmail.com, suderinsime terminą per kurį parašysime naują kalbėjimą.


 • Kategorija: 12 klasės (VBE) kalbėjimas
 • Apimtis: 1200 žodžiai
 • Kalbėjimo trukmė: Nuo 9 iki 10 minučių
 • Informaciniai šaltiniai: Yra
 • Kalbėjimo planas: Yra
 • Skaidrės: Yra
Įvertinimas:
5 (100%) 1 balsai


Kodėl verta pirkti iš Potemes.lt?
 • Mokomųjų kalbėjimų rašyme turime 10-ių metų patirtį.
 • Visiems kalbėjimams yra paruošti išplėstiniai planai, skaidrės, galimi egzaminavimo klausimai bei informaciniai šaltiniai.
 • Visi kalbėjimai yra pakartotinai patikrinami profesionalaus redaktoriaus!
Ką turi pasakyti mūsų klientai?