Konsultuojame: +37068586980 arba Potemes.lt@gmail.com

Kas turėtų būti tikrasis žmogaus poelgių vertintojas: visuomenė, sąžinė ar Dievas?  
9.8 (2 atsiliepimai)

Gaukite mokymus ir šį kalbos pavyzdį per 5 min!
Perkant gausite ( * Pasirinktinai ):
 • Pavyzdinis kalbos tekstas;
 • Išplėstinis kalbos planas;
 • Skaidrės (pateiktis)*;
 • Galimus egzaminavimo klausimus*;
 • Mokymus.
 • Plačiau apie šį kalbėjimą

  Kas, jūsų manymu, turėtų būti tikrasis žmogaus poelgių vertintojas: visuomenė, sąžinė ar Dievas? Trumpas aprašymas: Visais laikais buvo vertinami žmonės ir jų poelgiai. Literatūroje ir filmuose labai dažnai yra teigiami ir neigiami veikėjai, vieni įkūnija dorybes, siekia didžių, kilnių tikslų, pavyzdingai elgiasi, dorai gyvena. Kiti herojai atspindi pasaulio blogį ir žmonių ydas, jie turi tik egoistiškus tikslus, gyvena dėl savęs, kenkia kitiems, stengiasi įgyvendinti didžiausias svajones pasirinkdami netinkamas, nedoras priemones. Realiame gyvenime nėra taip paprasta. Žmonės yra skirtingi, jų veiksmai taip pat. Tikrame gyvenime geri arba blogi yra asmenų poelgiai, o ne patys žmonės. Tad kas juos gali įvertinti? Ilgas aprašymas: Kiekvienas šio pasaulio žmogus – tai individualybė. Tai reiškia, kad kiekvienas žmogus savo gyvenimą gyvena individualiai ir dažniausiai jo gyvenime vyraujantys pasirinkimai bei poelgiai taip pat yra individualus, niekeno dažniausiai neginčijamas, sprendimas. Tačiau akivaizdu, jog kiekvienas žmogaus sprendimas visada yra įvertinamas. Šis poelgių įvertinimas pagal vyraujančius standartus, dažniausiai priklauso nuo visuomenės, sąžinės arba Dievo. Visuomenės vertinimas žmogaus poelgių vertinimo atveju, dažnai matomas tada, kai žmogus savo poelgių neslepia. Sąžinės vertinimas aktualus tada, kai žmogus arba slepia savo poelgius, arba ne, tačiau labiausiai veikia jo vidinis sąžinės faktorius. Na, o Dievo vertinimas žmogaus poelgių vertinimo atveju yra svarbus tikintiems, gana dievobaimingiems žmonėms. Kadangi paminėti faktoriai sudaro nemažą dalį žmogaus poelgius vertinančių objektų, kyla klausimas – kas vis tik turėtų būti tikrasis žmogaus poelgių vertintojas – visuomenė, sąžinė ar Dievas? Taigi į šį sudėtingą klausimą yra atsakoma šiame kalbėjimo pavyzdyje, remiantis įvairiais literatūros kūriniais bei juose pateiktais išsamiais vaizduojamų veikėjų atvejais.

  Klasė: 12 klasė
  Kalbėjimo trukmė: 8 - 10 min.

  Mūsų tikslas - kad kiekvienas kalbėtų drąsiai!

  ...

  Patirtis

  12 metų padedame moksleiviams siekti aukščiausio rezultato lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

  ...

  Tikriname

  Visa mokomoji medžiaga yra tikrinama lietuivų kalbos mokytojo - eksperto.

  ...

  Konfidencialumas

  Siekiant sukurti jaukią mokymosi aplinką, visas procesas yra konfidencialus.

  Ką klientai sako apie „Potemes.lt“?

  Labai rekomenduoju. Komanda puikiai bendradarbiauja ir pateikia rekomendacijas.
  Domas, 12 klasė
  Šaunu, jokių priekaištų ir labai ačiū jums, nes susitelkiau ties kalba paskutine minute 😂😊
  Miglė, 12 klasė
  Mokymus ir medžiagą gavau iškart! Visi norai atitiko. 🙂
  Mantas, 10 klasė
  Geras puslapis. Padeda su kalbos įskaitos pasiruošimu. Patariu pirkti iš čia.
  Salomėja, 12 klasė

  Dažnai užduodami klausimai

  Potemes.lt siūlo puikią išeitį visiems norintiems įsigyti, tačiau neturintiems banko sąskaitos. Apmokėjimą galima atlikti per Maximos kasas, Perlo terminalus ir kt. būdais atsiskaitant grynais pinigais. Daugiau skaitykite apie mokėjimo būdus čia: Atsiskaitymo būdai.

  Visą mokomąją medžiagą galėsite atsisiųsti iškart po apmokėjimo. Mokymai organizuojami kas savaitę.

  Įsigijus mokymus, gausite prieigą prie konkrečios mokymosi medžiagos. Įvykdžius visus mokymų instrukcijos etapus, galėsite savo jėgomis pasiruošti lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitai.

  Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite su mumis!